Po dwóch latach nasz Samorząd Uczniowski zdecydował się zrezygnować z działalności dla naszej szkoły! Kochani ogromnie dziękujemy wam za ten czas – nigdy o was nie zapomnimy!

SU: 🔥 Kochani! Po dwóch latach nadszedł dzień, w którym nadeszła pora się pożegnać. Przez ostatni czas staraliśmy się udowodnić wam, że nasza społeczność jest zdecydowanie najlepszą, natomiast licealiści uczący się w ósemce zdecydowanie wyróżniają się spośród swoich rówieśników.

✌️Od 2020 udało nam się zorganizować wiele dni tematycznych, projektów, kongresów, konferencji, konkursów, kampanii społecznych, zbiórek czy nawet protestów – mamy nadzieję, że sprostaliśmy większości waszych wymagań i będzie wspominać ten czas tak dobrze jak nasza piątka.

❤️ Bardzo dziękujemy P. Dyrektor oraz całemu gronu pedagogicznemu (a w szczególności naszej opiekunce P. Darii Włodarczyk-Chruszcz). Jesteśmy wdzięczni ze współpracy z naszymi partnerami pokroju EUROPE DIRECT Opole czy Młodzieżowa Rada Miasta Opole, jednak w szczególności dziękujemy wam – uczennicom i uczniom Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII w Opolu!