⚪️W ramach projektu „Razem odkrywamy żydowską historię i kulturę”, który to projekt Fundacja Forum Dialogu dedykowała uczniom ukraińskim i polskim, do Krakowa 7.03.2023 r. pojechali uczniowie ukraińscy z kl. 3 op i maturzyści z 4 bsp.

⚪️Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie przygotowało warsztaty, na których uczniowie wspólnie prezentowali efekty swojej pracy.

⚪️Następnie udaliśmy się z przewodnikiem na oprowadzanie po Kazimierzu – klimatycznej żydowskiej dzielnicy Krakowa. ⚪️Bardzo dziękujemy Forum Dialogu za możliwość wzięcia udziału w projekcie, a Edukatorom Żydowskiego Muzeum Galicja w Krakowie za bardzo ciekawe warsztaty i za zwiedzenie Kazimierza, gdzie uczniowie poznali najważniejsze miejsca związane z kulturą i dziedzictwem żydowskim w Krakowie.