🎭Uczniowie klasy 1 c mieli przyjemność zetknąć się z magią teatru, oglądając spektakl pt. ” Zakazane dzieci- opowieść korczakowska” przygotowany przez Teatr Lalek Banialuka z Bielska- Białej w reżyserii Anny Augustynowicz w ramach XXXI Opolskiego Festiwalu Teatrów Lalkowych

🎭Spektakl poświęcony dziecku w ujęciu pedagogiki Korczaka, jak też i próba postawienia problemu do refleksji, jak dziś Wielki Pedagog widziałby dziecko i jego miejsce w dzisiejszym świecie.

🎭Po spektaklu młodzież brała również udział w warsztatach prowadzonych przez psycholożkę teatru, aby wydobyć spostrzeżenia i refleksje uczniowskie po spektaklu, i przedyskutować je, jak oni sami widzą siebie jako dziecko w teraźniejszych czasach.