➡️Dzień przedsiębiorczości w ósemce⬅️

📣26 kwietnia w ramach Dni Przedsiębiorczości w naszej szkole odbył się XIV Wojewódzki Konkurs Ekonomiczny „Z przedsiębiorczością na ty”.

📣Udział wzięły trzyosobowe zespoły ze szkół podstawowych. Młodzież zmagała się z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie.

📣Zaproszeni goście Pani Małgorzata Radziszewska – wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Pan Sławomir Kusz – przedstawiciel NBP wygłosili prelekcję z zakresu podatków i zachowań przedsiębiorczych.

📣I miejsce zajęła PSP 11 w Opolu, który o 1 punkt wyprzedził Katolicką Szkołę Podstawową w Opolu. Podium po dogrywce uzupełnili uczniowie z PSP 8 w Opolu.

📣Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez NBP.

🇵🇱„Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej”