KLASA LINGWISTYCZNO-EUROPEJSKA 1C

🇬🇧 język angielski

✒ język polski

🌍 geografia / ⏳️historia

➡️Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, potrafisz jasno i wyraźnie formułować swoje poglądy, widzisz swoją przyszłość w kontekście europejskim? Pasjonujesz się językiem angielskim? Wybierz ten profil!

✅️ W tej klasie liczy się odwaga w poznawaniu świata oraz kreatywność, którą będziesz mógł rozwijać, uczestnicząc w debatach i warsztatach organizowanych przez Europe Direct. Na tym profilu rozwiniesz swoje kompetencje językowe, biorąc udział w szkolnym konkursie Angielska Liga Zadaniowa. Przygotujemy Cię do olimpiad, a jeśli chcesz współtworzyć media, to czekają na Ciebie szkolny TikTok, Facebook i Instagram!

📣 Zapoznaj się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/25 i #wybierzLO8! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce rekrutacja. [https://lo8.opole.pl/]