🍁🐶🐱Październik jest miesiącem poświęconym zwierzętom.

❎Z tej okazji w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr IX w Opolu, Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr VIII w Opolu, Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Opolu, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Opolu, Publicznej Szkole Podstawowej w Chrząstowicach, Publicznej Szkole Podstawowej w Dębiu oraz, za sprawą wspaniałej mamy uczennicy z PLO9, w Strzelcach Opolskich zorganizowano zbiórkę karmy dla psów i kotów mieszkających na co dzień w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Paryżu, prowadzonym przez Fundację Małych Braci św. Franciszka z Opola.

✅Dzięki otwartym sercom i wrażliwości na dobro zwierząt, udało się zebrać prawie pół tony karmy suchej i mokrej dla psów i kotów! 5 listopada, dzięki uprzejmości Tomasza Wasilkowskiego, który użyczył busa niezbędnego do transportu takiej ilości karmy, Pan Tomasz Socha wspólnie z Natalią Szafrańską pojechał do Paryża i przekazał zebrane rzeczy mieszkańcom schroniska.

✳️Jak łatwo się domyślić nie starczy to wcale na długo, ale mamy nadzieję, że choć trochę wsparliśmy schronisko w tym trudnym czasie.

❇️Pomimo pogody straszącej deszczem udało się też zrobić kilka zdjęć, a nawet wyjść na trzy spacery 🙂

✳️Zachęcamy do włączania się do akcji w przyszłości.

♻️Czasem wystarczy zrobić niewiele, by stać się częścią wielkiej akcji pomocowej!