10 czerwca uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę do Energylandii. 🎢🎡

Mimo deszczowej pogody humory dopisywały przez cały dzień! Uczniowie świetnie się bawili, korzystając z licznych atrakcji i emocjonujących kolejek. Nie zabrakło śmiechu, wspólnych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

To był fantastyczny dzień pełen zabawy i integracji! 😊

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII
im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu