Samorząd Uczniowski: Już jutro zaczynamy akcję #Colorful8! Zacznijmy ten miesiąc pełni kolorów i pozytywnych emocji.

Jutrzejszy Dzień Dziecka zaczynamy z przytupem!

👥 Jak pewnie wiecie, czerwiec to wyjątkowy miesiąc w roku. Charakteryzuje się on pełną mobilizacją w kwestii szerzenia tolerancji i akceptacji! Chcemy zwrócić waszą uwagę na problem, z którym boryka się duża część społeczeństwa, czyli z dyskryminacją, nawet ze strony rówieśników.

ℹ️ Z tego powodu w LO VIII 1.06 startuje akcja #Colorful8 która potrwa aż do 8.06.
Na rozpoczęcie- w środę (1.06) jeśli przebierzecie się na czerwono- nie będziecie pytani!
Cała akcja ma na celu szerzenie dobra i wzajemnej akceptacji. Każdy dzień ma przypisany kolor, a Waszym zdaniem będzie założyć coś w tym kolorze w odpowiednim dniu, nic prostrzego!

Środa (1.06): ❤️
Czwartek (2.06): 🧡
Piątek (3.06): 💛
Poniedziałek (6.06): 💚
Wtorek (7.06): 💙
Środa (8.06): 💜

Liczymy na pełną mobilizację w tej sprawie z Waszej strony!

🍦 Dodatkowo dzięki hojności Rady Rodziców każda klasa wybierze się na lody do Fanaberia Opole.