10 czerwca uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę do Energylandii. ![]()
![]()
Mimo deszczowej pogody humory dopisywały przez cały dzień! Uczniowie świetnie się bawili, korzystając z licznych atrakcji i emocjonujących kolejek. Nie zabrakło śmiechu, wspólnych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.
To był fantastyczny dzień pełen zabawy i integracji! ![]()










