W tym roku nasza szkoła bierze udział w Szkolnym Budżecie Uczniowskim, dzięki któremu każdy uczeń mógł zgłosić swój projekt i za 10 000zł stworzyć coś nowego dla naszych uczniów. Teraz przyszedł czas na wybór!

Zachęcamy do głosowania na poniższe projekty:

📣 Projekt pt. „Miękki zakątek” ma za zadanie stworzyć, specjalnie dla Was, komfortowe miejsce do spędzania przerw, czy też okienek między lekcjami!

Panele tapicerowane na schodach będą służyły jako wygodne miejsce do siedzenia, a zwykłe zimne schody nie będą już tak bardzo widoczne!

ℹ️ Projekt zaaranżuje do użytku mało funkcjonalne wejścia na strych na całym II piętrze.

📣 „Kącik gier” to projekt, którego celem jest stworzenie uczniom miejsca, w którym będą mogli spędzać czas wolny przed, po i między lekcjami.

Główną atrakcją tego miejsca będzie stół bilardowy, ponadto w ramach projektu zostaną kupione gry planszowe, stoliki, pufy i regał.

ℹ️ Kącik gier powstanie na II piętrze, naprzeciwko gabinetu pedagogów.

❗️Dzięki temu, że koszt obu projektów łącznie wynosi 10 000 zł projekt „Miękki zakątek” i „Kącik gier” mogą zostać zrealizowane jednocześnie!

Zachęcamy do głosowania na oba projekty 📥